Loteria paragonowa – ogłoszenie przetargu

Loteria paragonowa – ogłoszenie przetargu

Playprint Polska weźmie udział w przetargu na organizację loterii paragonowej w Polsce. Ministerstwo Finansów właśnie ogłosiło przetarg na loterię po wielu miesiącach konsultacji oraz dialogu technicznym.

Loteria paragonowa ma wystartować już jesienią tego roku. Zasady loterii są proste: każdy kto dokona zakupu za minimum 10 zł  i zarejestruje swój paragon może wziąć udział w losowaniu cennych nagród. Co miesiąc co wygrania laptopy, tablety oraz nagroda główna – samochód.

O uczestnictwie w przetargu dotyczącym organizacji Loterii Paragonowej poinformował Wojciech Koczorowski i John Martin członkowie Zarządu Playprint Polska:

“Zespół PlayPrint od kilku miesięcy  pracuje nad realizacją tego projektu. Tworzymy silne konsorcjum wykonawców umowy. Analizujemy propozycje składane nam przez partnerów, którzy razem z nami będą współpracować przy organizacji Loterii Paragonowej.

loterie paragonowe były przeprowadzane w wielu krajach, np. we Włoszech, Grecji. Ogromnym sukcesem cieszyła się loteria zorganizowana na Słowacji oraz w Portugalii – chcemy powtórzyć ten sukces w naszym kraju!”

Podstawowym celem Loterii Paragonowej jest zmniejszenie szarej strefy podatkowej co wiąże się ze zwiększeniem wpływów z VAT do budżetów. Pośredni cel, informacyjno-edukacyjny, ma uświadomić społeczeństwu, że biorąc paragon:
1.  Zapewniamy sobie prawo do reklamacji;
2. Wspieramy uczciwą konkurencję;
3. Ułatwiamy sobie porównanie cen;
4. Zmniejszamy szarą strefę.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią przetargu na loterię paragonową na stronie Ministerstwa Finansów.

 

0 Responses

  1. […] Czy realizacja loterii paragonowej zakończy się sukcesem podobnie jak w Portugalii czy Słowacji? Pozwalamy sobie na wstępną ocenę na podstawie treści warunków ogłoszonego przetargu. […]