Plakaty do zdrapywania i Mapy zdrapki > Playprint
Poznaj przyjemność odkrywania

Jeśli posiadasz w swojej ofercie Drożdże Babuni tradycyjne, Drożdże Babuni do słodkich wypieków, masz szanse na super nagrody: bony na zakupy o wartości nawet do 200 zł! Wystarczy tylko, że w terminie 21.03.2016 – 31.05.2016:

  1. Zarejestrujesz się na stronie konkursdrozdzebabuni.pl (preferowana, najszybsza forma rejestracji), lub za pomocą wysłania wiadomości email na adres konkursdrozdzebabuni@playprint.pl , lub smsem pod numer telefonu 535-165-069. * Wzór prawidłowej wiadomości email i sms znajduje się w Regulaminie Konkursu na www.konkursdrozdzebabuni.pl.
  2. Przygotujesz ekspozycję materiałów POS Drożdży Babuni Tradycyjnych i dokonasz dokumentacji fotograficznej oraz wymyślisz hasło reklamujące Drożdże Babuni lub dokończysz zdanie „Kupuję Drożdże Babuni, ponieważ…”
  3. Prześlesz zdjęcie oraz hasło reklamowe/dokończenie zdania za pomocą formularza na stronie konkursdrozdzebabuni.pl, lub wiadomości email na adres konkursdrozdzebabuni@playprint.pl lub w wiadomości mms pod numer telefonu 535-165-069. *
  4. 500 najlepszych haseł/dokończeń zdań zostanie nagrodzonych bonami na zakupy Sodexo o wartości 100 zł.
  5. Dodatkowo każdy, kto spełni powyższe warunki oraz posiada w swojej ofercie Drożdże Babuni do wypieków słodkich ma szanse na dodatkowe 100 zł! Wystarczy przesłać dodatkowe zdjęcie tego produktu za pomocą formularza na stronie konkursdrozdzebabuni.pl, wiadomości email na adres konkursdrozdzebabuni@playprint.pl, lub mmsem pod numer telefonu 535-165-069. *
  6. Dla1000 Uczestników, którzy spełnili warunki Konkursu, ale nie zdobyli bonów Sodexo , przygotowaliśmy specjalne niespodzianki: możliwość otrzymania książki Ewy Wachowicz pt. „Ciasta”.

Nie masz Drożdży Babuni – zamów je u dystrybutora
Nie zwlekaj! Zgłoś się do konkursu już dziś!
*(koszt zgodny z taryfą operatora,)

 

Regulamin Konkursu Drożdże Babuni Sekret Udanych Wypieków

Comments are closed.