O nas

[box]

Druk zdrapek i losów

Loterie ze zdrapką i loterie fantowe to nasza specjalizacja. Jednak losy, kupony i zdrapki drukujemy nie tylko na potrzeby promocji. Ciekawą ofertą są gadżety i upominki ze zdrapką.

Playprint działa od lat 70-tych na rynku międzynarodowym. Polski oddział firmy zainicjowany został w 2003 roku i formalnie powstał w listopadzie 2004 roku. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem przy współpracy z centrami i sieciami handlowymi, branżą FMCG oraz agencjami reklamowymi.

Kompleksowo i odpowiedzialnie

Czerpiemy to co najlepsze z doświadczeń dwóch zespołów:

Irlandzka Specjalizacja

Playprint Ltd. dostarcza portfolio wspaniałych akcji promocyjnych z całego świata, globalne trendy i zrozumienie potrzeb korporacji. Posiadamy doskonały park maszynowy umożliwiający wykonanie atrakcyjnych kuponów, gadżetów, zdrapek, bezpieczny przepływ danych i zachowanie pilnie strzeżonych sekretów (kodów, receptur, nagród, informacji) naszych partnerów.

Lokalna Obsługa

Jednak działamy lokalnie: dostosowujemy korporacyjne metody działania naszych partnerów do polskich zwyczajów i narodowego prawodawstwa. Polski zespół posiada najwyższe kwalifikacje w zakresie znajomości zagadnień ustawy o grach hazardowych (loterii promocyjnych, audioteksowych i fantowych), opodatkowania nagród (dla B2C i B2B), ochrony danych osobowych. Po prostu Dajemy Gwarancje Wygranej.

Załoga

Poznaj kluczowe osoby zarządzające PlayprintGroup.