Mapy Zdrapki z serii LOFT- czas na minimalizm

Chcesz ozdobić wnętrze, ale nie przemawia do Ciebie przesadna dekoracyjność? Naszą kolejną Mapę Zdrapkę stworzyliśmy właśnie z myślą o osobach ceniących minimalizm! 

Mapy Zdrapki z serii LOFT doskonale komponują się z wnętrzami w stylu skandynawskim. Zostały stworzone przez dwie młode graficzki Anię i Emmę, które połączone pasją podróżowania wspólnie tworzą nadzwyczajne projekty.

Ania i Emma - projektantki Map Zdrapek z serii LOFT

Emma i Ania

 

Naszym celem było stworzenie stylowego i unikalnego połączenia notatnika z podróży, sposobu na odkrywanie świata i wyjątkowej ozdoby Twojego domu. Zainspirowane najnowszymi wnętrzarskimi trendami, postawiłyśmy na elegancki i minimalistyczny design. Modne połączenia bieli, szarości i czerni z takimi materiałami jak metal click here to discover, drewno i beton, uzupełnione motywami roślinnymi, stały się dla nas bodźcem do zaprojektowania wyjątkowej serii map.

Mapy Zdrapki z serii LOFT występują w dwóch wersjach kolorystycznych. 

Mapy Zdrapki LOFT BLACK® i LOFT WHITE®

Mapy Zdrapki LOFT BLACK® i LOFT WHITE®

Mapa Zdrapka LOFT BLACK® to klasyczne połączenie bieli, czerni i złota. Gruby lakierowany papier został pokryty warstwą stylowej złotej zdrapki.

Dekoratorzy wnętrz często decydują się na kontrasty, które dodają wnętrzu nowoczesnego charakteru. Mapa Zdrapka LOFT BLACK® doskonale prezentuje się w jasnym wnętrzu – w końcu przeciwieństwa się przyciągają!

Na Mapie Zdrapce LOFT WHITE® zestawiono ze sobą czerń, biel i srebro. To ekskluzywny projekt, który z pewnością przyciąga wzrok. 

Do map z serii LOFT dołączona jest mapa-kalka, która pomaga odnaleźć odwiedzone miejsca i wyznaczać kolejne cele podróży, here’s some practical advice. Na mapach Ania i Emma umieściły również listę wybranych Creative Cities z katalogu UNESCO wraz z ich lokalizacjami. Celem sieci miast kreatywnych, jest wspieranie rozwoju kultury i sztuki. 

Mapa Zdrapka LOFT WHITE®

Creative Cities z katalogu UNESCO

Odwiedź miasta w których znajdują się największe zbiory arcydzieł sztuki klasycznej i współczesnej. Zdrap je na mapie i podziel się swoim indywidualnym pamiętnikiem z podróży umieszczając go w swoim wnętrzu.