Ilustrowana Mapa Zdrapka Europy©

MAPA ZDRAPKA EUROPA 3w1©

Przedstawiamy niezwykłą mapę Europy ze zdrapką dla dzieci i młodzieży. Ciekawe, co można odkryć!? Zabytki, zwyczaje, słynne budowle i znane postacie. Kraj po kraju, zdrap ją. Zaplanuj podróże i wspominaj wakacje. Poznaj stolice i nazwy krajów. Szukaj ciekawostek oraz rozwiązuj zagadki.

Podaruj Mapę Zdrapkę Europy© dzieciom i młodzieży. Zobaczysz radość, bo tak dużej zdrapki jeszcze nigdy nie widzieli!

ODKRYWAJ, BAW SIĘ i UCZ!

MAPA ZDRAPKA EUROPA© przedstawia kontynent europejski podzielony na kraje. Na zdrapce umieszczono nazwę państwa i jego stolicę. Pod zdrapką znajduje się ilustracja z ciekawostkami. Na przykład Grecja to turystyka i starożytne zabytki.

Są także niespodzianki. Wytęż wzrok! Pomóż odnaleźć Dudusia, małego globtrotera, który zgubił się podczas wycieczki po Europie. Rozwiąż pozostałe zagadki i zostań Odkrywcą Europy.

ilustrowana mapa zdrapka europy© playprint

MAPA ZDRAPKA od PLAYPRINT™

Moda na Mapę Zdrapkę rozpoczęła się w 2004 roku. Ten wyjątkowy prezent trafił w upodobania podróżników na całym świecie!

Playprint drukuje zdrapki od 1974 roku. Serce naszej firmy znajduje się w Dublinie w Irlandii, cherry visit http://bellapr.com. Tam piękne projekty map zostają zamienione na wyjątkowy upominek. Każda mapa jest drukowana w także w języku polskim!

Odwiedź stronę www.shop.playprint.pl, aby odkryć także platynową MAPĘ ZDRAPKĘ PREMIUM© i czarno złotą MAPĘ ZDRAPKĘ VIP© oraz kolejne wydania ilustrowanych map zdrapek z cyklu MyFirstMap© od Playprint.