Od pasji do skuteczności: źródła programu motywacyjnego B2B

[box]

Program motywacyjny Bingo2B stworzyliśmy w 2008 roku, aby zwiększyć sprzedaż kredytów ratalnych pewnego banku.

Wkrótce kolejne branże zachwyciły się tym mechanizmem lojalnościowym dla sił sprzedaży. Program Bingo B2B zawsze budzi duże zaangażowanie sprzedawców – może dlatego, że jest prosty i emocjonujący. A od tego lata jest także w wersji mobilnej: teraz wyniki programu motywacyjnego Bingo2B można śledzić na ekranie telefonu, tabletu lub komputera.

Takie proste, wygodne a dodatkowo skuteczne! Zastanawiasz się, co jeszcze umożliwia Bingo2B?  Marzysz o podniesieniu swoich rezultatów?  O  atrakcyjnej i szybkiej komunikacji ze sprzedawcami? W programie Bingo2B to oni wręcz domagają się kolejnych wiadomości. Dlatego motywacyjne Bingo2B wyróżni Twoją ofertę na tle konkurentów.

Z pewnością ucieszysz się, że rozliczenia podatkowe w programie Bingo2B są niezwykle korzystne, bo duża kwota wolna od podatku oznacza, że uczestnik otrzymuje jeszcze więcej niż programach konkurencji!
Chyba nie masz wątpliwości, że to jest coś dla Twojej branży. Przekonaj się sam!

A jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o programie motywacyjnym Bingo2B skontaktuj się z nami poprzez formularz, e-mail lub telefonicznie.

Zapraszamy do obejrzenia 2 minutowego wideo o źródłach naszej fascynacji tym mechanizmem promocji.

[/box]